Ali Koç Maç Sonu Futbolcular ile Konuştu

Ziraat Türkiye Kupası kapsamında son dakikalarda yediği gol ile Kayserispor’a elenen Fenerbahçe’de moraller düzelmiyor. Basına yansıyan haberlere göre maç sonunda Ali Koç, futbolcularına sitem ettim.

Ali Koç’tan Çıkış

Süper Lig’de zirve yarışından erken kopan ve Türkiye Kupası’na da veda eden Fenerbahçe’de kötü günler geçiyor. Basında çıkan haberlere göre ise Ali Koç, Kayserispor yenilgisi sonrasında hızlıca soyunma odasına giderek oyuncular ile konuştu.

Son saniyede yenilen gol ile kupaya veda eden sarı lacivertli kulübün başkanı Koç’un şu sözleri dediği iddia edildi: “Bu yaşananlara anlam veremiyorum. Açıkçası inanamıyorum. 10 kişi kalmış bir takıma nasıl elendiğinizi aklım almıyor. Sizin alıyor mu? Bana bir şey söyleyin.”

Konuşmasının devamında ise Koç’un taraftarın isyan etmesine de hak verdiği ifade edildi. Konuyla ilgili olarak Koç: “Taraftara borçlusunuz. Yağmurda çamurda tribünleri dolduruyorlar, size destek veriyorlar. Aşkları için bunu yapıyorlar. Siz bu formanın hakkını veremiyorsunuz,” şeklinde konuştu.

Diğer yandan Emre Belözoğlu da Fenerbahçe taraftarına dönük olarak paylaşımda bulundu. Ünlü isim kendisine dönük sevginin devam ettiğini belirterek “Ben onların göstermiş olduğu sevgiye her zaman layık olmaya çalıştım. Onlara bir kez daha teşekkür ediyorum. Şu anda hedeflerimiz farklı olsa da onlarla hep beraber olduğumuzu biliyorum. Taraftarlara bir kez daha bana verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum,” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın