Beşiktaş Üst Sıralarda Tutunmaya Çalışıyor

Süper Lig’in 23’üncü haftasında Yeni Malatyaspor ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş için spor yorumcuları Kartal’ın lige tutunmaya çalıştığını belirtti. Genel olarak son dönemlerdeki toparlanmadan memnun olduğunu dile getiren spor yorumcuları, Beşiktaş’ta henüz bir şeylerin tam olarak çözülmediğine de vurgu yaptı.

“Beşiktaş Toparlanıyor”

Ali Ece Beşiktaş maçını şu sözlerle yorumladı; “Önder Karaveli hoca ilk 11 tercihinden bahsederken Kenan Karaman’ın savunmaya destek sunacağından bahsetti. Sahada olduğu süre boyunca ise Kenan tüm iyi çabasına rağmen destekten çok köste oldu. Larin ise formunun zirvesinde değil ve sözleşmesi de belirsizliğini koruduğundan geçen sezonki performansına yakınlaşamayacak gibi görünüyor. Alex ise kondisyon anlamında ciddi eksiklikler taşıyor. Bunlara rağmen Beşiktaş çok gol pozisyonuna girip az gol atabildi.”

Cem Dizdar ise maçı; “İyi bir maç hareket ve tempodan oluşur. Ancak Malatya maça tam anlamıyla kendisini veremedi. Beşiktaş ise rakibinin bu şekilde maça tam olarak giremeyişinden kendisine bir pay çıkaramadı. Yine de Beşiktaş’ın son haftalardaki maçlarına bakıldığında lig standartlarına yaklaştığını görüyoruz. Fakat yine de vasat oyundan daha fazlasını maalesef sunamadı,” dedi.

Ali Gültiken ise “Kazanmak isteyen Beşiktaş adeta kazanmamak için her şeyi yapıyor. Pozisyon açısından belki çok zenginlik olmadı ama oyun gücü açısından farklılık oldu. Pozisyon verilmemesine rağmen Beşiktaş kalesinde gol gördü. Bu da taraftarın ve oyuncuların moralini ciddi anlamda bozmuştur,” şeklinde maçı yorumladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın