Diego Costa Fenerbahçe’ye Dair Açıklama Yaptı

İsmi bir süredir Fenerbahçe ile anılan yıldız oyuncu Diego Costa’dan açıklamalar geldi. Fenerbahçe hem oyunsal anlamda hem de taraftarı memnun etmek için takımda iyileştirmeler yapmak istiyor. Bunun için de takıma bir yıldız oyuncunun getirilmesi isteniyor.

“Transfer Haberlerinden Sıkıldım”

Basına açıklamalarda bulunan yıldız oyuncu Costa şu şekilde son durumu özetledi: “Türkiye’den pek çok menajer beni rahatsız etmeye başladı. Özellikle bazı kulüpler için sahte yetki belgeleri bile göndermeye başladılar. Türkiye’de yetki verdiğim menajerimin işi tamamlamasına göre Fenerbahçe ile ilgili kararı vermiş olacağım. Benim ve avukatımın Türkiye’de yetki verdiği tek menajer bulunuyor. Türkiye kısmında da işleri o yürütüyor. Asılsız çıkıp durmakta olan transfer haberlerinden sıkıldım,” dedi.

Ayrıca Costa kendisine talibin çok olduğunu ve Zenit takımından da teklif aldığını belirtti. Transfer konusunda herhangi bir sorun çıkmaması için Costa, Brezilya’dan İspanya’ya uçakla geldi. Bu hamlesi ise Rusya veya Türkiye’ye transfer olduğunda ulaşım açısından herhangi bir sorun yaşamak istememesine yorumlandı.

Costa’ya alınan bilgilere göre Fenerbahçe 2 milyon Euro teklifte bulundu. Bu teklife ise sıcak bakan Costa, bir aksilik olmazsa yakında Fenerbahçe forması giyebilir.   Daha önceden Atletico Madrid ve Chelsea ile şampiyonluklar yaşayan yıldız isim son olarak Brezilya’da  Atletico Miniero forması giyiyordu. Takımından ise Ocak ayında ayrılmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın