DragonChain (DRGN) Coin Nedir? Yorumlar ve Analizler

DragonChain coin disney tarafından kurulmuş olan açık kaynak kodlu, blok zincir projesi şeklinde ortaya çıkmış bir projedir. Disney şirketinden kopan DragonChain NPO tarafından kurulmuş olan DragonChain Foundation şirketine geçmiştir. Tüm yönetim hakları ve kripto paranın projeleri aktarılmıştır. Yeni projelerin el değiştirmesi kripto paralar hakkında olumsuz etkilere sebep olabilmektedir. Lakin farklı bir bakış açısıyla bakmamızda fayda var. Disney şirketi DragonChain coin ile çok fazla ilgilenemiyordu. Yatırımlarını da bu yönde yapmamaya karar vermişlerdi. İlgilenmeyen bir şirketin kripto para biriminizi yönetmesindense en kötü ilgili yönetim daha iyi kararlar verecektir. Kripto para yatırımcıları da bu açıdan değerlendirmiş ve DragonChain coine yatırımlar bu yönde yapılmaktadır. Çok büyük bir popülariteye sahip olmasa da birçok kitleler tarafından takip edilen bir projedir. Toplam arzı 433 milyon olan Drgn coin arzının az olması nedeniyle de dikkatleri üzerinde toplamıştır. Geleceği ve ünlü analistler tarafından yorumlarını yazımızda derledik.

DragonChain Coin Kullanıcılara Neler Sunuyor? Amaçları Neler?

DragonChain kullanıcılarına blok zincirle işlerini bütünleştirebilme amaçları gütmektedir. Günümüzün en etkili teknolojilerinden olan blok zincirlerin yayılmasında ve kullanılmasında etkisi büyüktür. DragonChain bu alanda önemli derecede eksiklikler bulunan bir alanda ilerlemeyi amaçlamıştır. İş alanı ve blok zincir teknolojisinin birlikte değerlendirilmesi ve projelerin daha rahat yürütülmesinde Drgn gibi kripto paralara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu bilgiler ışığında değerlendirmemiz gerekirse DragonChain coin güzel bir gelecek vadetmektedir.

İş Hayatındaki Yazılımlara Köklü Çözümler

DragonChain, iş hayatında karşılaşılan birçok iletişim problemine de köklü çözümler sunmaktadır. Bir şirketin faturalama sisteminde ayrı, hammaddeye ulaşımında ayrı, onaylamalarda ayrı sistemler kullanması iş yükünü artırmaktadır. Ancak dragonchain gibi yönetim panelleri kolay olan ve blok zincirlerle güvence altına alınan projeler üç işi bir arada yapma fırsatı sunmaktadır. Şirketlerin yöneticileri bu gibi yenilikleri oldukça yakından takip etmektedir. Takip edilen bu gelişmeler sonucunda büyük şirketlerin DragonChain gibi coinleri altyapısına entegre etmesi olası bir yükselişi beraberinde getirebilir. Bu duruma örnek olarak Tesla şirketinin bazı satışlarda Dogecoin kabul etmesini gösterebiliriz. Kabul edilen coinler hemen yükseliş göstermese de uzun vadede yatırımcıların dikkatini mutlaka çekecektir.

Daha Güvenli Bir Yönetim Paneli Sunuyor

Şirketlerin kullandığı sistemlerin güvenli olması da büyük bir önem arz etmektedir. Kullanılan programların güvenilirliği sorgulanabilir düzeydedir. Fakat blok zinciri şeklinde ve ayrı projeler halinde kuantum güvenliği sunan DragonChain bu alanda da yenilikler getirmiştir. Saldırı alabilecek tüm projelerden daha güvenli bir yönetim sistemi sunmaktadır. Değerlendirmemizi bu açıdan da yapabiliriz. Yani şirketler hem sağlam hem de güvenli bir sistem istiyorsa blok zincir altyapısına geçebilirler.

DragonChain Sahibi Kimdir?

DragonChain projesi bir ekip tarafından yönetilmektedir. Ekipte yazılım uzmanları, kripto para analistleri ve alanında uzman mühendisler bulunmaktadır. Joe Roets, Eileen Quenin, Paul Sonier, Catherine Lenihan, Shirly Roets, Jonel Kordero gibi kişiler ekibin içerisinde yer alan isimlerdir.

DragonChain Geleceği

Çeşitli projelerin belli belirsiz alanlarda kimsenin bilmediği şeylere çözümler bularak yükseldiğini ve yüzlerce kat ilerlediğini görmüş olabilirsiniz. Drgn coin, bu bahsedilen olayların dışında tutulabilir. Büyük şirketler tarafından benimsenip kabul gördüğü taktirde diğer coinlerden daha da yüksek bir seviyeye ulaşabilir. 2014 yılında projeye başlanması ve ilerleme gösterilmesi güven ortamını sağlamıştır. Proje üzerinde çalışan yazılımcıların daha önce güçlü referansları bulunmaktadır. Bir coin alırken mutlaka yazılım ekibini kontrol etmelisiniz. DragonChain bu açıdan güçlü bir görünüme sahiptir. Küçük bir detay olsa da hibrit bir blok zincir projesi üzerinde de çalışmaları devam etmektedir.

DragonChain Grafiği ve Fiyatı

DragonChain anlık olarak 0,80 Türk Lirası seviyelerinden işlem görmektedir. Tüm zamanların en yüksek değeri olarak 4 yıl önce 72 Türk Lirasını görmüştür. Tekrar bu seviyeye ulaşıp ulaşamayacağı merak konusudur. 433 milyon toplam arza sahip olmasına rağmen dolaşımdaki arzı 370 milyon dolaylarındadır.

DragonChain Coin Yorumları

DragonChain coinin twitter yorumlarına göz attığımız zaman alanında iyi olan birkaç analistin alıp elinde tuttuğunu görebiliriz. Al ve tut stratejisi üzerinden ilerlemekteler. Ayrıca youtube üzerinden arattığımızda karşımıza çıkan bir kripto para analisti ilerideki 100 kat gidebilecek yeni coin DragonChain olabilir şeklinde bir video yapmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın