Galatasaray Torrent İçin Karar Veriyor

Galatasaray’da istenen sonuçların alınmasının faturası Torrent’e kesiliyor. Taraftarın takımın başına geçtiğinden beri tepki gösterdiği teknik direktör Torrent için kritik görüşme yapıldı. Görüşmeye Burak Elmas ve yardımcısı Luis Campos da katıldı.

Torrent İçin Kritik Hamleler

Son olarak Kayserispor ile berabere kalan Galatasaray düşme potasına çok yaklaştığı için taraftarın büyük tepkisini çekiyor. Bu tepkilerin odağında ise en başta teknik direktör Torrent geliyor. Sarı kırmızılı yönetim ise taraftarın yoğun protestoları sonucunda Nef Stadı’nda acil şekilde toplantı kararı aldı. Yaklaşık olarak 3 saat süren zirvede ana konu ise takımın içinde bulunduğu durum oldu.
istanbul escort
Takım ile 5 maça çıkan ve galibiyet alamayan Torrent ile ilgili basında çıkan iddialara yönelik olarak yönetim şimdilik devam kararı aldı. Torrent bu kapsamda Göztepe deplasmanında da takımın başında olacak. Fakat bu maçtan da kötü bir sonuç alınması ile İspanyol hoca ile yolların ayrılması bekleniyor.

Nef Stadı’nda gerçekleşen toplantıda aynı zamanda bazı yöneticilerin futbolculara para cezası verme görüşü de gündeme getirildi. Fakat Elmas takımın zaten zor zamanlar geçirdiği için şimdi böyle bir karar almanın futbolcuların morali üzerinde daha da olumsuz duruma yol açabileceğinden karara soğuk yaklaştı. Elmas ayrıca taraftardan ısrarlı şekilde gelen istifa çağrılarına da yanıt vererek erken seçim olmadığını ifade etti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın