GTC Coin Nedir? GTC Coin Geleceği ve Yorumları

GTC Coin Nedir? Geleceği ve hakkındaki yorumlar nelerdir? Gitcoin projesi son zamanlarda kripto para yatırımcılarının odak noktası haline geldi. Uzun süredir üzerinde yoğunlaşan yatırımcıların bu coin hakkında görüşleri de olumlu yönde. Gtc coin nedir, geleceği nasıl, alınır mı? Tüm detayları sizler için derledik.

Gtc Coin Nedir?

meritroyalbet

GTC Coin uzun açıklaması ile GitCoin, Ethereum tabanlı çıkarılmış açık kaynak alanlarında her türlü gelişmelere olanak sağlayan web 3.0 projelerini destekleyen bir coindir. Açık kaynak geliştiricilerine çok büyük bir klascasinolar fon yatırımı sağlamıştır. Yaptığı bu yatırım sayesinde kripto para dünyasında adından sıkça söz ettirmiştir. 21 milyon doların üzerinde bir yatırım yapmış, açık kaynak kodu geliştiricilerine büyük bir destek sağlamıştır. 100 milyon adet arza sahiptir. Alanında dünyanın en büyük yatırımlarına sahip kripto para birimidir.

GTC Coin Madenciliği Yapılıyor Mu?

Sıkça aranan terimlerden birisi de bir coinin madenciliğinin yapılıp yapılmadığıdır. Eğer yatırım yapacağınız coinin madenciliği yapılıyorsa bu o kripto para için daha güvenli bir ortamın oluşmasına olanak sağlamaktadır. Öyle ki, sınırsız arzı olan ve madenciliği yapılmayan coinlere güven oranı çok düşük seviyelerdedir. GTC coin madenciliği yapılamayan bir coin olsa da stake edilebilir. Stake etme sayesinde kilitlenen GTC coin, satılamadığı için uzun vadede olumlu bir seyir izlemektedir.

GTC Coin Hangi Borsada Var?

Kripto para yatırımcılarının araştırmaya devam ettiği GitCoin Binance, ZT, OKEx, Hotcoin gibi borsalarda listelenmiştir. Bu borsalardan alım satımını yapabilir, Binance üzerinden stake edebilirsiniz. Kilitlediğiniz Gtc coinleri belirli bir vadeye kadar satmazsınız ve kilitli coinlerden para kazanırsınız.

GTC Coin Geleceği

Web 3.0 projelerinin tüm dünyada büyük yankı uyandırmasının ardından bu projelere destek sağlayan coinlerin yükselişi kaçınılmaz olmuştur. Popülaritenin artması da GTC gibi kripto para birimlerinin daha çok artmasını sağlamıştır. Gelecekte web 3.0 dünyasının daha da popüler olması bu kripto paraya yatırımları artırabilir. Ayrıca yapmış olduğu yatırımların da etkisi ileride daha net şekilde görülebilir.

GTC Coin Analistlerin Yorumları

Gtc coin hakkında birçok analist yorumlar yapmaktadır. Binance listelemesinin hemen akabinde 24 dolar seviyelerine ulaşmış fakat 6 dolar seviyelerine geri düşmüştür. Genelde binance borsasında listelenen kripto paraların yapmış olduğu bu hareket normal bir harekettir. Analistler Gtc coinin web 3.0 projeleriyle daha ünlü olabileceğini düşünmektedir. Yapılan yorumlar da bu yönde olmuştur. Sanal dünyanın belirli entegrasyonlarını yapması ve web 2.0 dünyasından 3.0 dünyasına geçişi kolaylaştırdığı için analistlerin beğendiği bir kripto para birimidir.

GTC Coin Projeleri Nelerdir?

GTC coin web2’den web3 dünyasına geçişi desteklemektedir. Android ve IOS üzerinden bir uygulama sunmuş ve elde edilen gelirleri fonlarına aktarmaktadır. Fonların desteklenmesi ileride bu kripto para birimi için daha pozitif bir piyasa ortamı yaratabilir. Ayrıca NFT koleksiyonlarını da desteklemektedir. Farklı platformlara NFT projelerinin entegrasyonunun sağlanabilmesi için çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

GTC Coin Grafik Analizi

Binance listelemesi sonrası 24 dolar seviyelerinden alım satım işlemleri görmüş olan GTC coin anlık olarak 11 dolar seviyelerinden işlem görmektedir. Grafiğini incelediğimiz zaman ilk direncin 15 dolar seviyeleri, ikinci direnç noktasının da 17 dolar seviyeleri olduğunu söyleyebiliriz. Bitcoin’in düzelmesi ve piyasanın küresel çapta krizlerden kurtulması durumunda 24 dolar olan ath seviyesinin geçilebilmesini düşünebiliriz. Lakin anlık olarak incelediğimiz zaman piyasa etkenlerinden kaynaklı olarak şu anda bu noktaları düşünmek için henüz erken bir zaman dilimindeyiz.

Gtc Coin TradingView Yorumları

Gtc coin tradingview yorumlarına göz attığımız zaman coinin çanak yapma hedefinin olduğuna dair çizimler mevcuttur. Çizim konusunda ünlü birkaç analistin yorumlarına baktığımız zaman 15 dolardan sonra bir çanak oluşturabileceği ve çanağın tamamlanma hedefinin 36 dolar seviyeleri olduğunu net bir şekilde gözlemleyebiliriz. Lakin grafik analizinde de belirttiğimiz gibi piyasanın nasıl bir tepki vereceğini her zaman bilemeyiz. Bu nedenle piyasanın olumlu yönde seyir göstermesini ilk olarak beklemeniz gerekmektedir. Çanak hedefi birkaç günlük veya bir haftalık bir hedef değildir. Üç yılda çanak hedefine yeni ulaşmış coinler bile mevcuttur. Bu bilgilerin ışığında yatırım yapmadan önce coinlerin whitepaper açıklamalarını ve projelerini iyi analiz etmelisiniz. Oluşacak tüm yatırım kayıplarından kendiniz sorumlu olduğunuzu unutmamanız gerekir.