Inaki Pena, Galatasaray’da Geçen Günlerini Değerlendirdi

Galatasaray’ın Barcelona’dan kiralık olarak getirdiği kalecisi Inaki Pena, kulübün kanalına açıklamalarda bulundu. Takıma kısa sürede uyum sağladığını ifade eden Pena biraz daha zaman geçmesiyle birlikte tam olarak uyum göstereceğini ifade etti.

“Takıma Alıştım Diyebilirim”

Yaptığı açıklamalarda Pena şu ifadelere yer verdi: “Bafe, Semih ve tüm arkadaşlarımla yaklaşık bir hafta geçirdik. Bu süre içerisinde antrenmanlara gittik, orada birlikte antrenmanlar yaptık. Bunun sonucunda da daha çok yakınlaştık. Takıma alıştım diyebiliriz”
casino kayıp bonusu

Takımdaki diğer kaleci arkadaşları hakkında da açıklamalarda bulunan Pena: “Onlardan da çok güzel geri dönüş aldım. Birlikte antrenman yapıyoruz. Onlar da genç oyuncular. Hemen kaynaştık. Bana yardımcı oldular. Hep beraber güzel çalışıyoruz,” şeklinde konuştu.

Galatasaray forması altında ilk kez çıkmış olduğu Alanyaspor maçında sergilediği performans hakkında ise “Bu büyük kulübün bir parçası olmak, armayı taşımak beni başta heyecanlandırdı. Maç başladıktan sonra tamamen kendimi maça odakladım. Karşımızdaki rakip de güzel maçlar çıkararak karşımıza geldi. Beraberlik çok kötü bir sonuç değildi. Dolayısıyla ilk maçımdan memnun kaldım diyebilirim,” yorumunda bulundu.

Kulüple geleceği hakkında ise şu açıklamaları yaptı: “Barcelona ile anlaşmam gereği onlar izin verdiği için buraya gelebildim. Ben de elit bir takımda süre almak istiyordum. Normalde 30 Haziran’da dönmem gerekiyor. Tabii ki gelecekte burada veya Barcelona’da oynama şansı olabilir. Gelecek ne getirecek bakacağız. Tabii ki burası çok hoşuma giden bir kulüp. Burada oynamak çok hoşuma gidiyor.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın