Larin İçin Son Görüşme Yapılacak

Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonunda tamamlanacak olan Cyle Larin ile masaya oturulacak. Mevcut durumu belirsizlik taşıdığı için Larin ile sözleşme durumuna dönük olarak bir anlaşma yapılmak isteniyor. Yönetim tarafından daha önce iki kez görüşme yapılan fakat anlaşmanın sağlanmadığı Kanadalı oyuncu hakkında bu sefer net karara varılmak isteniyor.

Larin ile Son Görüşme

Daha önceden yönetimin iki kez masaya oturduğu ancak oyuncu ile herhangi bir anlaşmaya varamaması üzerine son bir görüşme daha yapılacak. Adı aynı zamanda Galatasaray ile de anılmakta olan Larin’in menajeri bugüne kadar yapılmış olan görüşmelerden herhangi bir sonuç alınmadığını belirtmişti.

Beşiktaş sportif direktörü olan Ceyhun Kazancı ise milli takım dönüşünde Larin ile herhangi bir aracı olmadan yüz yüze görüşme gerçekleştirmek istiyor. Larin’in menajeri tarafından önceki görüşmeler kapsamında 2 milyon 250 bin Euro talep edilmiş fakat siyah beyazlı yönetim ise bunu 1 milyon 700 Euro şeklinde uygun olacağından bahsetmişti.

TFF limitleri kapsamında takım bütçesinin 25 milyon Euro’ya çekilmesi gerektiğinden Beşiktaş yönetimi kadroda tuttuğu oyunculara yüksek maaş vermek istemiyor. Kazancı’nın konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Bizim şartlarımız belli. Larin ile yapılacak olan görüşmede yine aynı teklif sunacağız. Kabul edip etmemek kendisine kalmış ama son yapacağımız teklifi kabul edeceğiniz düşünüyoruz,” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın