Neymar Milyon Dolarlık NFT Yatırımı Yaptı

Paris Saint-Germain’in yıldızı Neymar önemli bir NFT yatırımı yaptı. Takım arkadaşları olan Marco Verratti ve Paredes ile birlikte satın aldıkları NFT eserinin fiyatı dudak uçuklattı.

NFT İçin Önemli Yatırım

casino siteleri

Paris Saint-Germain’in yıldızı Neymar ve takım arkadaşları Verratti ile Paredes önemli bir NFT yatırımı yaptı. Böylece Neymar da NFT dünyasına adım atan ünlüler arasında yerini aldı. Dünya çapında yaklaşık olarak 40 milyon dolar üzerinde ivme kazanan NFT eserler ünlü isimlerin dikkatinden kaçmıyor.

Son olarak Real Madrid yıldızı Luka Modric kendi NFT koleksiyonunu yaratmıştı. Neymar da iki parça NFT için 1 milyon Euro’dan fazla para harcamayı göze aldı. Bu tür parçaların satışının yapıldığı OpenSea üzerinden Neymar iki eser aldı.

Ödeme ise ETH cinsinden yapıldı. Neymar çizimlerden birisine 159 ETH, diğerine ise 189 ETH ödedi. Söz konusu ödeme ABD dolarına çevrildiğinde 521 bin dolar ve 624 bin dolar ile 1 milyon doları fazlasıyla geçiyor.

1xbet mobil giriş

Sosyal medya hesabından satın alımını duyuran Neymar ayrıca takım arkadaşları olan Paredes ve Verratti’nin de bu alımın bir kısmına ortak olduklarını belirtti.

Bored Ape Yacht Club koleksiyonundan gerçekleşen satın alım NFT’lerin ne kadar yüksek fiyata alıcı bulabildiğini tekrar gösterdi. Aynı koleksiyondan daha önce Eminem, Stephen Curry ve Jimmy Fallon da alım yaparak yüksek alım tutarları ile gündem olmuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın