Okay Yokuşlu Getafe Forması Giyecek

İspanya La Liga ekiplerinden olan Getafe, satın alma opsiyonu ile birlikte sezon sonuna kadar Okay Yokuşlu’yu kiraladı. Yeni transferini basına tanıtan Getafe bu transferinden oldukça umutlu görünüyor. Milli futbolcu Yokoluşlu ise takıma geldiğinden çok mutlu olduğunu ifade etti.

“Buraya Geldiğim İçin Çok Mutluyum”

Okay Yokuşlu transfer ile ilgili olarak şu şekilde konuştu: “Buraya geldiğim için çok mutluyum. İyi bir aile ortamı buldum. Elimden gelenin en iyisini de yapmaya hazırım. Ben her zaman çalışan ve hazır olmak isteyen birisiyim. Bu sezon az süre sahada kalmam ve yeterli sayıda maç oynamamam da hoşuma giden bir şey tabii ki değil. Fakat Getafe’yi yeni bir başlangıç yapmak için önemli bir fırsat olarak görüyorum. Mücadeleyi, rekabeti ve takıma yardımcı olmayı da çok seviyorum. Psikolojik ve fiziksel olarak da kendimi hazır hissediyorum,” dedi.

Getafe teknik direktörü Flores’in de kendisine güvendiğini ifade ederek: “Bana güvendiğini belirtti. Bu benim için çok önemliydi. Takıma yardımcı olmak için de elimden gelen her şeyi de yapacağım. Bir gündür buradayım fakat oyuncuları uzun zamandır tanıyorum ve uyum sorunu olacağını da sanmıyorum,” şeklinde konuştu.

Ayrıca ünlü isim “Bu sezonluk kiralanmış olsam da geleceği olan bir transfer. Eğer iyi bir performans sergilersem gelecek sezon da burada olabilirim. Gelecek sezon burada bulunmaktan mutluluk duyarım,” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın