Önder Karaveli’den Önemli Açıklamalar

Beşiktaş teknik direktörü Önder Karaveli’den gündeme dair önemli açıklamalar geldi. Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada Antalya’da kampta bulunan siyah beyazlı ekibin teknik direktörü Karaveli gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“Beşiktaş’a Odaklanıyorum”

Karaveli’ye yöneltilen “Şenol Güneş’in yardımcısı olur musunuz?” sorusuna Karaveli şu şekilde yanıt verdi: “Şenol Güneş oldukça değerli bir isim. Ancak şimdilik Beşiktaş’ın halihazırda bir teknik direktörü bulunuyor. Bu yüzden de bu şekilde konuşmaya hiç gerek yok. Bunu Önder Karaveli olarak değil de görevi yapan kişi üzerinden yanıtlıyorum. Devam etmekte olan bir lig var. Beşiktaş’a odaklanıyorum,” dedi.

Karaveli transfer çalışmalarına da şu şekilde değindi: “Transferlerimiz ses getirecek şekilde yapılmaya çalışılıyor. Biz de transfer yapmaya başladık. Belki medyada bunlar çok göze çarpmıyor ama transfer çalışmalarını sürdürüyoruz. Kerem Kalafat’ı getirdik örneğin. Takım için daha az süre alan oyunculara da yer vermek istiyoruz. Bunlar arasında Alex, Ege Tıknaz, Emirhan Delibaş, Necati Bilgiç, Emirhan İlkhan gibi isimler bulunuyor,” dedi.

Karaveli ayrıca bazı oyuncuları da değerlendirdi. “Necip’in Beşiktaş’taki sürecine yakından bakmak gerekli. Her yerde oynadı, nerede lazımsa hemen geldi. İnsanların Necip için haksızlık yaptığını düşünüyorum. Biraz daha anlayış olması gerekli. Ben stoper olarak oynadığı oyundan oldukça memnunum. Doğru mevkide oldukça Necip’in iyi bir performans göstereceğine inanıyorum,” şeklinde konuşarak Necip’e destek verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın