Torrent Maç Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Spor Toto Süper Lig’in 25. Haftası kapsamında karşı karşıya kalan Galatasaray – Kayserispor mücadelesinde sevinen taraf çıkmadı. Galatasaray teknik direktörü Torrent ise maç sonunda açıklamalarda bulundu.

“Normalde 3-1 Bitmeliydi”

Torrent yaptığı basın açıklamasında şu şekilde konuştu: “Kaleyi bulan 26 şutumuz var. 7 tane çok net fırsatımız vardı. 13 tane korner var. Onlar 1 fırsat yakaladılar. Gole çevirdiler. Berabere kaldık. Normalde bu maçın sonucu 3-1 bitmeliydi. 3-1 bitse ne olurdu diye konuşacak olursak takım mutlu olurdu, herkes mutlu olurdu.”

Maçta analiz olamayacağını belirten Torrent bu duruma şu şekilde işaret etti: “Hiçbir zaman maçta neler olduğu analiz edilmiyor. Sadece sonuç. İkinci yarı neler oldu. Biz özellikle çalışmıştık, iki bek ileriye çıkmamalı diye. Bu tarzdan gol yedik. Bu hata ile gol atıldı. Fakat daha fazla fırsat bulamadılar. Bence özellikle ikinci yarı takım kazanmayı fazlasıyla hak etti. İlk yarıda 15 dakika iyi başladığımızı düşünüyorum. 30 dakikayı onlara hediye etik. 30 dakika topa sahip olduğumuzda hücum etmek yerine geri çekildik. Neden? Topun arkasında 7 oyuncumuz vardı. İleriye doğru pas açımız yoktu. Devre asında bunu düzelttik. Neden düzgün hücum yapamıyoruz diye konuştuk. İkinci yarıda Galatasaray rakibine karşı çok üstündü. Normal şartlarda kazanmamız gereken bir maçtı.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın