Torrent’e Yol mu Gözüktü?

Süper Lig’de aldığı kötü sonuçların sonunu getiremeyen Galatasaray’da işler yoluna girmiyor. Fatih Terim’in ayrılığı sonrasında teknik direktörlük koltuğuna getirilen Torrent, istenen başarıyı henüz yakalamış değil.

Torrent Tartışılmaya Başlandı

Alınan sonuçlar kapsamında Torrent’in takıma istenilen etkiyi veremediğini gören çevreler tarafından Torrent’in durumu tartışılmaya başlandı. Özellikle Alanyaspor ile 1-1 berabere kalan sarı kırmızılı kulübün bu durumu camia içinde önemli bir tartışma başlattı.

Alanya maçındaki futbolun değil ama sonuç Torrent’in takıma dair iyi şeyler düşünmesine umut verdi. Alınan bilgilere göre İspanyol hoca kulüp yetkililerini de bu durumu belirtti. Ancak yönetim bu durumdan memnun kalmadı ve rakibinin 10 kişi kalmasına rağmen Galatasaray’ın Alanyaspor’u yenememesi önemli tartışmalar başlattı.

Bu konuda basında çıkan haberlere göre bazı yöneticiler Kayserispor maçının Torrent’in son maçı olduğunu konuşmaya başladı. Fatih Terim ile yolların ayrılması sonrasında ağır bir toparlanma sürecine girmiş olan Galatasaray’ın Torrent ile ne türden bir sözleşme imzaladığı da açıklanmamıştı. Esasında Burak Elmas’ın Torrent’i Terim’in yardımcısı olarak getirmek istediği de iddia edildi. Buna göre Kayseri maçında Torrent başarılı olamazsa görevine veda etmek zorunda kalacak. Sonrasında ise sarı kırmızılı kulüp sezon sonuna kadar yerli bir hocayla yoluna devam edecek ve takımın başına deneyimli bir teknik direktörün getirilmesi için görüşmeler yapılacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın