Transferde Önemli Gelişmeler

Transfer sezonu henüz Türkiye’de kapanmadığı için kulüpler son çalışmalarını yapmaya devam ediyor. Beşiktaş yönetimi, ücret açısından anlaşmazlık yaşadığı Larin’e sert çıktı. Siyah beyazlı kulüp oyuncuya 1 milyon 750 Euro öneri yaparken oyuncunun 2,5 milyon Euro’da diretmesi kulüp tarafından sunulan teklifi kabul etmemesi halinde gidebileceği şeklinde karşılık aldı.

Beşiktaş Transferi Sürdürüyor

Diğer yandan siyah beyazlı kulübün listesinde Boupendza’ya şart koştuğu da öğrenildi. Al Arabi’de 2 milyon Euro’ya forma giyen oyuncuya Beşiktaş, 1,5 milyon Euro teklif götürmek istiyor. Beşiktaş ayrıca listesinde Henry Onyekuru’yu da tutuyor. Menajerler tarafından önerilen ismin Beşiktaş’a sıcak baktığı da belirtildi.

Trabzonspor da transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Görüşmüş olduğu yerli stoperler ile istediği anlaşmayı sağlayamayan Karadeniz Fırtınası, Trondsen’in ayrılma durumuna dönük olarak Lazio forması giyen Patric’i listesine ekledi. Ayrıca bordo mavili kulüp geçen sezon başında bedel olmadan gelen Djaniniy Semedoi için Arap kulüplerinden gelen teklifler ile ilgili olarak karar verdi ve yıldız oyuncu ile gelen teklifleri reddederek kulüpte kalmasını sağladı.

Fenerbahçe de gelecek sezon forma giymek üzere transfer çalışmaları yapmak istiyor. Zirvenin bu sezon önemli şekilde gerisinde kalan Fenerbahçe özellikle taraftarı mutlu edecek transfer çalışmaları gerçekleştirmek istiyor. Kadrosuna bu kapsamda kaliteli olan bir golcü takviyesi yapmak isteyen kulüp sezon sonunda sözleşmesi sona eren Rus forvet Artem Dzyuba’yı da gündeme aldı.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın