Vitor Pereira’nın Yeni Takımı Belli Oldu

Eski Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira’nın yeni kulübü belli oldu. Basında çıkan haberlere göre Pereira, İngiltere Premier Lig ekibi olan Everton’un başına geçecek. Ünlü teknik adamın kendisine yapılan teklife sıcak baktığı öğrenildi.

Vitor Pereira Görüşmeye Sıcak Baktı

En son Süper Lig’de Beşiktaş ile karşı karşıya gelen ve maç sonrasında Fenerbahçe’den ayrılan Vitor Pereira’nın yeni takımı belli olmak üzere. İngiltere’de kötü sezon geçirmekte olan Everton, geçen hafta teknik direktör Rafa Benitez ile yıllarını ayırdı. Bunun ardından yeni teknik direktör arayışına giren Everton yönetimi, son olarak Fenerbahçe’de görev yapan Vitor Pereira ile görüşmelere başladı.

Alınan bilgilere göre Vitor Pereira ile yapılan görüşmeler kapsamında olumlu sonuca varıldı. İngiltere basınında çıkan haberlere göre Everton sahibi olan Farhad Moshiri ileriye dönük ve uzun sürecek bir yapılanma kapsamında takımın başında Vitor Pereira’yı görmek istiyor.

Şimdiye kadarki olan kariyerinde Portekiz şampiyonluğu da dahil olmak üzere 9 kupası bulunan Vitor Pereira’nın da kendisine yapılan teklife sıcak baktığı öğrenildi. Aynı zamanda Everton’ın yönetim kadrosunun çoğu da Vitor Pereira’nın teknik adam olmasına sıcak baktığı belirtildi. Bu kapsamda kısa süre içerisinde deneyimli teknik adam ve Everton arasında anlaşma imzalanması bekleniyor. Kulübün vizyon sahibi ve yeni şeyler denemeyi seven bir teknik direktör ile çalışmak istediği ifade ediliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın